2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Blog | EBugatta...

2012. Június 13. 20:52, szerda

A Hollandmentők...

Portugálok nagy szívességet tettek Hollandiának no meg persze nyílttá tették a csoportot. Jó meccs volt, 5-10 perces kihagyásokkal mármint a színvonalat illetően, de a mérkőzés jelentős részében élvezhető játékot, szép gólokat láthattunk ráadásul ötöt. Én egy picit bátrabban nyomultam volna az elején a Dánok helyébe-elvégre már zsebben van a 3 pont- mert a portugálok a második gólig igen egyértelművé tették az óhajukat. Aztán jött az első válasz és a félidő. No aztán a második játékrészben CR7 majdnem belőtte azt a pár ziccert amit neki talán illene, így Bendtner egyenlítő gólja visszahozta Hamlet reményeit, de hiába, a torkán akadt füstölt szardella. A portugál csapatkapitány fantasztikus teljesítményére visszatérve ,én a helyébe megkérdeznék egy pszihológust, vajon miért blokkol le azokon a fontos meccseken ahol igazán szükség lenne zseniális kvalitásaira......Mire??? Remélem "reálisan" látom....