Hírek
2026. Január 15. 11:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: Magyar Péter Facebook
A bíróság ítélete szerint hamisítvány a TISZA-csomag
Magyar szerint összeomlott a Fidesz kampánya.
A magyar bíróság tegnapi ítéletében kimondta, hogy nem létezik semmilyen TISZA-csomag.- jelentette ki a Facebook oldalán Magyar Péter.
A bíróság ítélete szerint egy szó sem igaz Orbán Viktorék eddigi legnagyobb hazugságából, a Fidesz által hamisított és az Index propagandaoldalon novemberben megjelentetett 600 oldalas dokumentumból. A 600 oldal minden betűje hazugság. A rajta lévő aláírások hamisítványok.
A bíróság meghallgatta tanúként az Index főszerkesztőjét és Kármán Andrást is, a TISZA valódi adópolitikai szakértőjét.
Ezzel a bíróság itélettel végképp összeomlott a Fidesz kampánya. Orbán Viktorék ezért a hamisításért és közpénzégető hazugságkampányért felelni fognak az igazságszolgáltatás előtt. Mindannyian.- fogalmazott Magyar Péter.
A bíróság által hamisítványnak ítélt "dokumentumból" korábban készült egy Bors-különszám is, amelynek a terjesztését megtiltotta a bíróság, de a Fidesz és a Bors is az ítélettel szembemenve folytatta a lap terjesztését.
Orbán Viktornak és a Fidesz vezérkarának bírósági ítélete van arról, hogy csalók, hogy hamisítók. - tette közzé mai posztjában Magyar Péter.
Rövidesen másról is lesz bírósági ítéletük.
Orbán és a bűnbandája hamisította novemberben azt a 600 oldalas dokumentumot, amire hivatkozva aztán az adófizetők pénzén, tízmilliárdokat elszórva ijesztgették a magyarokat, ebadóval, áfaemeléssel és hasonló marhaságokkal.
Aki ebben bűncselekménysorozatban részt vett, az bíróság előtt fog felelni.
Közpénzen valótlan információkat terjeszteni nem csak piti csalás, hanem hűtlen kezelés is. Btk. 376. §
A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha
a hűtlen kezelés különösen jelentős vagyoni hátrányt okoz. Mivel Orbánék ezt az egész bűncselekményt bűnszevezetben követték el, így a büntetési tétel duplázódik és akár 20 év szabadságvesztés is lehet.
Több mint 20 milliárd forint volt az általuk hamisított hazugság terjesztéséte elköltött közpénz. Mennyi minden hasznos és fontos dolgot lehetett volna ebből megoldani. Gyermekvédelem, tűzifaosztás, szociális ellátás, mozdonyok, fertőtlenítő szerek…
De ezek helyett Orbánék az adófizetők pénzét inkább egy általuk hamisított dokumentumban lévő aljas hazugságok terjesztésére költötték.
Példátlan bűn ez még náluk is. Felelni fognak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.
