Hírek
2022. Január 26. 13:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Csornán és Beledben is kábítószert találtak az intézkedő rendőrök

Csornán egy 32 éves, míg Beledben egy 36 éves férfit állítottak elő a rendőrök kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt.
A járőrök Csornán, a Thököly úton ellenőrizték egy személygépkocsi vezetőjét 2022. január 25-én 7 óra 20 perckor. Az intézkedés során a rendőrök átvizsgálták a járművet, valamint a sofőr ruházatát is, amelynek eredményeként egy kábítószergyanús anyagot tartalmazó zacskót találtak.
A rendőrök a 8611-es számú úton, Beled külterületén intézkedtek egy személygépkocsi vezetőjével szemben 2022. január 25-én 12 óra 10 perckor. A jármű átvizsgálása során a járőrök egy kábítószergyanús anyagot tartalmazó dobozt találtak.
Az egyenruhások a farádi és a csapodi férfit a helyi rendőrkapitányságokra előállították. Velük szemben drogtesztet alkalmaztak, ami mindkettőjük esetében pozitív értéket mutatott, ezért őket a nyomozók kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 19:00, vasárnap | Helyi
Miért látunk olyan kevés madarat augusztusban?
Szerencsére ez egy természetes állapot.
2025. Augusztus 17. 16:00, vasárnap | Helyi
Tanévkezdési támogatás Farádon
Kérelmet kell benyújtani.
2025. Augusztus 17. 13:00, vasárnap | Helyi
A Keleti Pályaudvar lezárása a soproni, szombathelyi vonalakon utazókat is érinti
Felhívás
2025. Augusztus 17. 09:00, vasárnap | Helyi
Élményfestés szakkörsorozat Csornán
A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.