Hírek
2019. Október 09. 16:54, szerda |
Helyi
Forrás: Győrsövényház Önkormányzat
Elektronikai hulladékot gyűjt a győrsövényházi óvoda
Az óvoda dolgozói számítanak a lakosok együttműködésére!
A győrsövényházi óvoda elektronikaihulladék-gyűjtést tart 2019. október 11-től 14-ig. A tönkrement, kidobásra szánt elektronikai eszközöket (tévét, grillezőt, mikrohullámú sütőt, hajszárítót, hűtőszekrényt, fagyasztót, vízforralót stb.) az óvoda közelében található műhelyépület udvarán lehet elhelyezni.
Az óvoda dolgozói számítanak a lakosok együttműködésére!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 16:00, péntek | Helyi
Mi történik valójában egy vágányzár alatt?
A GYSEV tájékoztatója
2026. Június 26. 09:00, péntek | Helyi
Idén is elrajtol a Wink-Intretech KapuvárRun futóverseny
Már lehet nevezni.
