Hírek
2019. Június 17. 11:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Étrend-kiegészítőket vont ki a forgalomból a Nébih
Gyógyszerhatóanyagokat tartalmazó étrend-kiegészítőket vont ki a forgalomból a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
Hétfői közleményük szerint a Horse Power, a XXL Powering Emperor, a 69 For Man, Gin Fizz és a Pertinax 3 in 1 nevű, férfiaknak szánt étrend-kiegészítőket minőség-megőrzési időre és gyártási tételazonosítóra tekintet nélkül vonták ki. A forgalmazókkal szembeni vizsgálat még folyamatban van.
A Nébih vizsgálata április végén gyógyszerhatóanyagokat mutatott ki a termékekben, holott étrend-kiegészítőknél ez nem megengedett. A kimutatott Szildenafil és Tadalafil ráadásul Magyarországon orvosi rendelvényhez kötött - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.

