Hírek
2012. Február 06. 09:40, hétfő |
Helyi
Forrás: saját forrás
Farsangi mulatság helyett helyszínelés
Betörtek a szanyi óvodába, elmaradt a farsangi bál.
Izgatottan várták a szanyi óvodások a mai napot, mert készültek az ovi farsangi báljára. Reggel elindultak a szülőkkel az óvodába, vitték magukkal a jelmezüket, az enni-innivalót. Az óvodához érve azonban nagy volt a csalódás, mert be sem mehettek az épületbe.
Ott már rendőrautókat láttak, és az óvónők mindenkivel közölték, hogy mai nap az óvoda zárva tart, és a farsangi bált is holnapra halasztották.
Valószínűleg a hátsó bejáraton juthatott be a betörő az épületbe. A dolgozók értesítették a rendőrséget, a csornai rendőrkapitányság szakemberei ebben a pillanatban is a helyszínen vannak, és rögzítik a nyomokat, végzik a helyszínelés rutinfeladatait. A rendőrség a helyszínelés befejezése után ígért bővebb információkat. Ha az esetről tájékoztatást adnak, természetesen azt is közöljük.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 19:00, vasárnap | Helyi
Új, veszélyes kullancsfajta terjedését segíti a klímaváltozás
A vírus szerepel a WHO által kiemelten figyelt tíz legveszélyesebb kórokozó listáján.
2025. November 02. 13:00, vasárnap | Helyi
Új szabályok a rollerek vasúti szállításában
Hogy szállítható díjmentesen?
2025. November 02. 09:00, vasárnap | Helyi
Kónyban már működik az ATM
Lakossági fogadóóra a bankolásról
