Hírek
2019. Március 06. 10:00, szerda |
Helyi
Forrás: Movement Dance School
Gengszterek a Malomban
Hogy kerül a kislány a hátizsákba?
Vasárnap a Movement Dance School immáron 9. alkalommal szervezte meg a Gangster Challenge nevű táncversenyt. A helyszínt Kapuváron a Malom Söröző biztosította, ahova a helyieken kívül Szeged, Zalaegerszeg, Budapest, Mosonmagyaróvár, Sárvár, Bécs városaiból érkeztek a versenyzők.
Teljesen megtelt a verseny helyszíne, a nézők és a résztvevők ismét egy jó hangulatú vasárnap délutánt töltöttek el együtt. Hip hop párbaj és duo show kategóriában indultak a versenyző táncosok.
A kapuvári Movement Dance School táncosa jó eredményeket értek el:
Gyerek kategóriában: Gerencsér Blanka-Kogler Zsófia 1. hely
Csonka Flóra – Szegh Noémi 3. hely
Felnőtt Amatőr kategória: Barabás Fanni -Varga Regina 1. hely
Kertész Tünde – Szűcsné Horváth Anita 2. hely
Babos Németh Noémi – Varga Martina 3. hely
Felnőtt Hobby Show kategória: Kogler Sára - Rabi Imre 2. hely
Az esemény jövőre a 10. jubileumát ünnepli, a szervezők már most arra készülnek, hogy emlékezetes jubileumi rendezvényt szervezzenek 2020 tavaszán.
A hétvégén a Movement Dance School a Veszprémben megrendezésre kerülő 2 napos Connector Dance Fest nemzetközi táncversenyre utazik, ahol a táncosok újra bizonyíthatják ügyességüket.
A műsor egyik nagy sikere volt Kogler Sára és Rabi Imre tánca.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. November 02. 19:00, vasárnap | Helyi
Új, veszélyes kullancsfajta terjedését segíti a klímaváltozás
A vírus szerepel a WHO által kiemelten figyelt tíz legveszélyesebb kórokozó listáján.
2025. November 02. 13:00, vasárnap | Helyi
Új szabályok a rollerek vasúti szállításában
Hogy szállítható díjmentesen?
