Hírek
2011. Szeptember 26. 14:25, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Hivatalosan is büntet az Erste
Nem vonul ki Magyarországról, de megszünteti együttműködését hitelközvetítői partnereivel az Erste Bank Hungary – erősítette meg a Napi Gazdaság értesülését a pénzintézet.
A lapnak az osztrák bank elnök-vezérigazgatója azt mondta: partnerként áll magyarországi ügyfelei mellett, de az üzleti fejlesztéseire szánt forrásait a régió más országaiba fekteti be. Andreas Treichl szerint Magyarország már nem szavatolja a befektetések jogbiztonságát, ezért a befektetők elfordulnak hazánktól.
Korábban írtuk: az Erste intézkedése összefügghet a devizaalapú hitelek egyösszegű végtörlesztésének bevezetésével.(lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
