Hírek
2019. Január 31. 07:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Holttestet találtak egy leégett házban Pilisen
Leégett egy ház Pilis külterületén, a tűzoltók a romok között holttestet találtak - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtök reggel az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a Pilishez tartozó Bényei tanyán egy hatvan négyzetméteres vályogházban keletkezett tűz csütörtökre virradóra. Amikor a monori tűzoltók a helyszínre értek, már az egész ház égett. Miután eloltották a lángokat, a romok között egy holttestre bukkantak.
A tűz okát és a körülményeket vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
