Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2015. Január 19. 13:00, hétfő | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan tört zúzott a kocsijával

Ittasan tört zúzott a kocsijával

Törött autóval hagyta el a baleset helyszínét

A Győri Rendőrkapitányság beosztottjai 2015. január 18-án 4 óra 30 perckor Győr-Adyvárosban ellenőriztek egy törött állapotban közlekedő Suzuki típusú személygépkocsit és vezetőjét.

A gépkocsivezető a rendőri fényjelzésre járművével megállt, majd az egyenruhásoknak többszöri felszólításra adta át az iratait. A rendőrök az intézkedés közben az autó motorteréből sűrű füstre lettek figyelmesek. A sofőr időközben járművéből, a nyitott légzsák mögül kiszállt. A járőrök vele szondát fújattak, majd pozitív eredménye miatt mintavételre előállították.

A gépkocsit a kiérkező katasztrófavédelem munkatársai áramtalanították.

A helyszínre érkező közlekedési rendőrök megállapították, hogy a 33 éves helyi férfi Győrben, a Szigethy Attila út - Ifjúság körút kereszteződésében nem az útviszonyoknak megfelelően választotta meg járműve sebességét. Az autó a nedves úton felfutott a gyalogosvédő járdaszigetre, ahol kidöntötte a műanyag kikerülési irányt jelző táblát, majd a gyalogosforgalom irányítására szolgáló fényjelző készüléket. Az ütközést követően a baleset okozóját a Kodály Z. úton vonták intézkedés alá a járőrök.

Az intézkedők a férfi vezetői engedélyét a helyszínen elvették.

Címkék: baleset, ittas vezetés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 13:00, szerda | Helyi

Ünnepi munkarend a Pannon-Víz ügyfélszolgálatain

Tájékoztató

2025. Április 30. 09:00, szerda | Helyi

Gyerek horgászverseny is lesz a kónyi majálison

Görbüljön a bot!

2025. Április 29. 16:00, kedd | Helyi

Országos ünnepségen tüntették ki a csornai tűzoltót

Szent Flórián nap alkalmából.

2025. Április 29. 13:00, kedd | Helyi

Fussrábaköz a Balaton körül

Több rábaközi csapat és futó is részt vett az idei Ultrabalatonon.