Hírek
2013. December 04. 10:31, szerda |
Bulvár
Forrás: Red Lemon Média
Kembe Sorel zenei terepen is bizonyít
A Jóban Rosszban sorozatának doktora nem dédelget énekesi álmokat, azonban hónapok óta a Soul Surge formáció zenei karrierjét egyengeti.
Kembe Sorelt magával ragadta a funky-pop! A véletlen ismeretségből lett közös munka mára egyre nagyobb sikereket hoz.
Bár a képernyőn nap mint nap láthatja a közönség Kembe Sorelt, de talán sokan nem tudják, hogy Kalem doktor szerepéből kilépve a Soul Surge elnevezésű zenekar menedzsere. Sorel már első hallomásra a funky-rap banda rajongója lett, a tehetségkutatást pedig szívügyeként kezeli.
- 2012-ben találkoztam a zenekar énekesével, Herby Shaw-val, egy afrikai fodrászatban Budapesten. Ő említette, hogy van egy zenekara, amellyel indulnak egy tehetségkutató versenyen. Elmentem megnézni őket, és teljesen lenyűgözve álltam az ötfős zenekar tehetségétől. Funky-pop és rap energetikus keverékét játszotta a Soul Surge, amivel meg is nyerték a versenyt, és ezzel egy stúdiófelvételt is. Ekkor léptem képbe, mert számomra a tehetségkutatás a dolgok gyökerénél kezdődik. – mesélte Kembe Sorel.
A Kottmayer Kriszti, Sánta Dani, Kiss Miki, Paczári Viktor és Herby Shaw alkotta zenekar a tehetségkutató óta egyre több elismerést zsebel be. Hamarosan az Iskola nevű hely első szülinapján is színpadra lépnek, amelyhez Sorelt gyerekkori emlékek is kötik.
- Azt gondolom, hogy a jövő fesztiválzenekara lesz a Soul Surge december 5-én lépnek fel az Iskola nevű hely szülinapján. Számomra azért érdekes, mert ez a Hegedű utcai szórakozóhely még az én gyerekkoromban Hegedű utcai általános iskola volt, melynek a tornatermében kezdtem el anno a vívást. Ez a tornaterem lett mára egy koncertterem, ahol a Soul Surge biztosan ismét nagyot koncertezik majd. – mondta Sorel, aki szeretettel várja az érdeklődőket az ingyenes bulira.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Bulvár
Közzétették a Louvre-ban elkövetett műkincsrablásról indított vizsgálat első eredményeit
Közzétette a francia kormány pénteken a Louvre-ban elkövetett műkincsrablásról indított vizsgálat első eredményeit, és \"sürgősségi intézkedéseket\" ígért az év végéig a múzeum környékének biztosítása érdekében.
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Bulvár
A Louvre kirablásának őrizetbe vett két gyanúsítottja részben beismerte a bűncselekményeket
A Louvre-ban elkövetett műkincsrablás múlt hét végén őrizetbe vett két gyanúsítottja \"részben beismerte a cselekményeket\" - közölte szerdán Laure Beccuau párizsi ügyész.
2025. Október 24. 08:39, péntek | Bulvár
Szijjártó Péter: bekérettük az osztrák nagykövetet a ferencvárosi szurkolók vonatának megállítása miatt
Bekérettük a Külgazdasági és Külügyminisztériumba az osztrák nagykövetet, amiért nem engedték be a ferencvárosi szurkolók különvonatát a szomszédos országba - írta a tárcát vezető Szijjártó Péter csütörtökön a Facebookon.
2025. Október 21. 07:26, kedd | Bulvár
Francia filmfesztiválon nyerte el a zsűri nagydíját a Csendes barát
Enyedi Ildikó rendezése, a Csendes barát nyerte a 16. La Roche-sur-Yon Nemzetközi Filmfesztivál Ciné+ nagydíját vasárnap.

