Városlista
2026. március 18, szerda - Sándor

Hírek

2021. Július 15. 09:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Kidöntött kerítések, sérült autó maradtak az ismeretlen károkozók után

Kidöntött kerítések, sérült autó maradtak az ismeretlen károkozók után

A rendőrség a lakosság segítségét kéri.

Ismeretlen személy, ismeretlen hatósági jelzésű és típusú gépjárművel közlekedett 2021. július 3-án 17 óra 30 perc körül Győrben, a Kiskert utcában, az Őszirózsa utca felől, az Árvácska utca irányába. Haladása során tisztázatlan okból egy kerítéslábnak ütközött, majd a helyszínről adatainak hátrahagyása nélkül elhajtott.

Ismeretlen személy, ismeretlen hatósági jelzésű és típusú gépjárművel közlekedett 2021. július 8-án 17 óra és 18 óra közötti időben, Győrben, a Hűtőház utca 11 szám alatti cég parkolójában. Feltehetőleg megfordulás közben a telephely kerítését kidöntötte, majd a helyszínről adatainak hátrahagyása nélkül elhajtott.

Ismeretlen személy, ismeretlen hatósági jelzésű és típusú gépjárművel feltehetőleg hátramenetet végzett 2021. július 3-án 18 óra 15 perc körüli időben, Győrben, az Ifjúság körút 98. számú ingatlan előtt, amelynek során egy ott parkoló Suzuki típusú személygépkocsinak ütközött, majd a helyszínről adatainak hátrahagyása nélkül elhajtott.

A rendőrség kéri mindazon szemtanúk jelentkezését, akik a fenti közúti közlekedési baleseteket látták, vagy arra vonatkozóan bármilyen információval tudnak szolgálni.

A felhívások kapcsán bejelentést tehetnek személyesen a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán, vagy az 520-092 telefonszámon, illetve 520-094-es telefonszámon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 18. 09:00, szerda | Helyi

Rendőri segítség a nyugdíjasoknak

Csalók, balesetek, veszélyek

2026. Március 17. 16:00, kedd | Helyi

Múlt héten sok balesethez vonultak a tűzoltók

A 11. héten törént.

2026. Március 17. 13:00, kedd | Helyi

Történelmi időket élünk, mi vagyunk a többség

Bóna Szabolcs a Nemzeti Menetről

2026. Március 17. 09:00, kedd | Helyi

A Csornai ÖTE nyerte az év önkéntes tűzoltó egyesülete címet

Két rábaközi kitüntetettje volt az országos ünnepségnek.