Hírek
2017. Június 12. 07:33, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Kisebb földrengés volt a Veszprém megyében
Kisebb, a Richter-skála szerinti 2,4-es erősségű földrengés volt vasárnap kora este a Veszprém megyei Ugodnál - közölte az MTA Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium az MTI-vel.
Az obszervatórium tájékoztatása szerint a Richter-skála szerinti 2,4-es erősségű földrengés 18 óra 22 perckor a Veszprém megyei Ugod közelében, 5 kilométeres mélységben történt.
Nagy Emese, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletes szóvivője elmondta: a földrengés miatti károkról lakossági bejelentés nem érkezett a katasztrófavédelem megyei ügyeletére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
