Hírek
2023. Április 03. 11:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Körözi a rendőrség a csornai gyilkosság elkövetésével gyanúsított férfit

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság elfogatóparancsot adott ki Veress Dominik Márk ellen.
Amint arról már korábban beszámoltunk, Csornán egy lakótelepi lakásban a rendőrök 2023. április 2-án 15 óra 45 perc körül egy 39 éves férfit holtan találtak. Az esettel kapcsolatosan a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
A nyomozás során eddig beszerzett adatok alapján a bűncselekmény elkövetésével Veress Dominik Márk 21 éves debreceni lakos gyanúsítható. A férfi tartózkodási címéről ismeretlen helyre távozott, őt a rendőrség keresi.
A rendőrség mindent megtesz az elkövető felkutatása és elfogása érdekében. A felderítő munka eredményességéhez kérik az állampolgárok segítségét.
Jelentkezzen, aki ismeri a férfi jelenlegi tartózkodási helyét, vagy arról érdemleges információval rendelkezik. Jelentkezhetnek személyesen a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányságon, vagy hívják a 06-96-417-329-es hívószámot. Névtelenség megőrzése mellett bejelentést tehetnek továbbá az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi
Telefont lopott, felismeri?
A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.
2025. Szeptember 16. 13:00, kedd | Helyi
Schima A. Bandi rábaközi iparművész alkotásai
Könyvbemutató a csornai művelődési központban.
2025. Szeptember 16. 09:00, kedd | Helyi
Árokba hajtott egy személyautó Szil és Vág között
A 37. héten történt.
2025. Szeptember 15. 16:00, hétfő | Helyi
Az online térben továbbra is aktívak a csalók
Vigyázzon a bankszámla és a bankkártya adataira!