Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2014. Április 10. 16:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Külföldi férfiak garázdálkodtak, az intézkedő rendőrt megütötték

Külföldi férfiak garázdálkodtak, az intézkedő rendőrt megütötték

Garázda fiatalok a győri éjszakában

A rendőrségre érkezett a bejelentés, hogy egy öt fős társaság egy győri szórakozóhely bejáratának üvegkorlátját betörte és két fiatalt megütöttek.

A kiérkező rendőrök a férfiakat személyazonosságuk igazolására szólították fel. Közülük ketten a jogszerű rendőri intézkedésnek ellenszegültek, az egyik járőrt félrelökték, társát ököllel megütötték. Az egyenruhások a támadókat kollégáik segítségével fékezték meg.

Az adatgyűjtés során a rendőrök megállapították, hogy az Ausztriában élő török nemzetiségű férfiak 2014. április 5-én éjfél körül egy győri szórakozóhelyen italoztak. Miután a biztonsági őrök a discóból kitessékelték őket, a mulató üvegkorlátját egy téglával betörték, hárman két szlovák fiatalembert bántalmaztak.

A Győri Rendőrkapitányság az öt török férfi ellen csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást, a szlovák férfiak bántalmazása miatt hármukat súlyos testi sértés bűntett kísérletével gyanúsítják.
Hivatalos személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt két társukkal szemben a Győri Nyomozó Ügyészség folytatja a vizsgálatot.


Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 16:00, szerda | Helyi

A hosszú hétvége programjai a Rábaközben

Hova menjek? Mit csináljak? FIGYELEM! PROGRAMVÁLTOZÁSOK!

2025. Április 30. 13:00, szerda | Helyi

Ünnepi munkarend a Pannon-Víz ügyfélszolgálatain

Tájékoztató

2025. Április 30. 13:00, szerda | Helyi

Állásbörze - találj magadnak új munkahelyet!

Nézz körül itt!

2025. Április 30. 09:00, szerda | Helyi

Gyerek horgászverseny is lesz a kónyi majálison

Görbüljön a bot!