Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2014. Június 27. 13:00, péntek | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Letörte visszapillantót, berobbant a kocsi ablaka

Letörte visszapillantót, berobbant a kocsi ablaka

Közlekedési baleset szemtanúit keresi a rendőrség

A Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya keresi azt agépjárművezetőt, aki 2014. június 25.-én 17 óra 31 perckor a 83-asszámú főúton közlekedett.

Az ismeretlen járművezető az általa vezetett ismeretlen forgalmirendszámú és típusú gépkocsival Győrszemere felől Kajárpéc irányábahaladt, mikor nem tett eleget jobbra tartási kötelezettségének. Agépjármű nekiütközött a szemből érkező Audi típusú személygépkocsibal oldali visszapillantó tükrének, amely nekivágódott a bal oldali elsőablaknak, ami ennek következtében az utastérbe berobbant.

Az ismeretlen személy az ütközés után adatai hátrahagyása nélkül ahelyszínt elhagyta.

A baleset körülményeinek tisztázása érdekében várjuk szemtanúkjelentkezését, akik a baleset okozó személyére, gépkocsijának forgalmirendszámára vonatkozóan információval rendelkezik, hívja a GyőriRendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályát az 520-092 illetve520-094-es telefonszámon.

Címkék: baleset, szemtanú

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 19:00, vasárnap | Helyi

Egyszerre érkező klímakockázatok

Így tehetnénk ellenállóbbá Magyarországot.

2026. Március 15. 16:00, vasárnap | Helyi

Hol lesz a héten véradás a Rábaközben?

Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.

2026. Március 15. 13:00, vasárnap | Helyi

A szabadtéri tüzek megelőzhetőek

A katasztrófavédelem felhívása

2026. Március 15. 09:00, vasárnap | Helyi

Az engedély nélküli agancsgyűjtés bűncselekmény

Rendőrségi felhívás