Hírek
2018. December 05. 07:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte édesapját egy férfi Szomolyán

Késsel megszúrta édesapját egy férfi Szomolyán; a 61 éves áldozat a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség a police.hu honlapon szerda hajnalban.
A 31 éves tettest a rendőrök a helyszínen azonosították és elfogták. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást ellene.
A családi tragédia - amelyet szóváltás okozott - a közlés szerint kedden kora este történt a település egy családi házában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget