Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2020. Június 04. 16:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Rendőrkézen az embercsempész

Rendőrkézen az embercsempész

A külföldieket Szilsárkány közelében tette ki az autójából, majd elhajtott.

Állampolgári bejelentés alapján 2020. június 3-án délelőtt a 86-os számú főúton, Szilsárkány térségében 25 - magukat pakisztáni, illetve bangladesi állampolgárnak valló - külföldi férfit fogtak el a csornai járőrök. A férfiak az úttest melletti búzatáblában akartak elbújni.

Adatgyűjtés során a rendőrök látókörébe került egy magyar rendszámú gépkocsi, illetve annak sofőrje, aki az információk szerint az elfogott migránsokat szállította. A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Nemzetközi Bűnözés Elleni Főosztály III. Bűnüldözési Osztályának (Győr) közreműködésével beazonosították az autót, melyet a Komárom-Esztergom megyei rendőrök a déli órákban az M1-es autópálya 64. kilométerszelvényében ellenőriztek, majd a járművet vezető 25 éves H. Orbánt bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt elfogták.

Előállítását követően a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya embercsempészés bűntett gyanúja miatt indított eljárás keretében folytatja a férfi elszámoltatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 17. 13:00, szerda | Helyi

Prevenció a fiatalokért

Amit nem mondanak el, pedig tudnod kellene…

2025. Szeptember 17. 09:00, szerda | Helyi

Megkezdődtek az útfelújítási munkálatok Kapuváron

Az Európai Unió támogatásából.

2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi

Telefont lopott, felismeri?

A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.

2025. Szeptember 16. 13:00, kedd | Helyi

Schima A. Bandi rábaközi iparművész alkotásai

Könyvbemutató a csornai művelődési központban.