Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2015. Október 13. 16:00, kedd | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Táskatolvajt keresnek a rendőrök

Táskatolvajt keresnek a rendőrök

Készpénzt is vett fel az ellopott bankkártyával.

A Győri Rendőrkapitányság eljárást folytat lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen, aki 2015. február 24-én 12 és 13 óra között egy győri munkahely titkárságáról ellopta egy ott dolgozó személy táskáját, illetve egy másik dogozó pénztárcáját, benne a sértettek készpénzével, személyes irataival, bankkártyáival, egészség-pénztári és Szép kártyáival.

Az elkövető ezt követően az egyik sértett bankkártyájával készpénzt vett fel egy győri ATM-ből, melynek tényét a biztonsági kamera rögzítette.

A rendőrség kéri, aki a képen látható férfit felismeri vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatos bármilyen információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Győri Rendőrkapitányságon (Győr, Zrínyi út 54. tel.: 96-520-000/13-01-es mellék), névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon, illetve az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát (h-cs; 8-16; p: 8-13), a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Címkék: ATM, bankkártya, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi

Telefont lopott, felismeri?

A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.

2025. Szeptember 16. 13:00, kedd | Helyi

Schima A. Bandi rábaközi iparművész alkotásai

Könyvbemutató a csornai művelődési központban.

2025. Szeptember 16. 09:00, kedd | Helyi

Árokba hajtott egy személyautó Szil és Vág között

A 37. héten történt.

2025. Szeptember 15. 16:00, hétfő | Helyi

Az online térben továbbra is aktívak a csalók

Vigyázzon a bankszámla és a bankkártya adataira!