Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2015. Augusztus 17. 07:05, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Több megyére másodfokú riasztást adtak ki a zivatarok miatt

Több megyére másodfokú riasztást adtak ki a zivatarok miatt

A zivatarok miatt több megyére másodfokú, narancs riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat.

Budapesten, Pest, Fejér, Jász-Nagykun-Szolnok, Veszprém, Komárom-Esztergom, Bács-Kiskun, Tolna, és Nógrád megye egyes járásaiban a következő órákban intenzív záporból, zivatarból rövid idő alatt 50 millimétert meghaladó csapadék hullhat.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap késő este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint a záporok, zivatarok veszélye miatt csaknem az egész országban 2. fokú riasztás van érvényben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere

Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik

2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld

OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament

Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.

2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak

Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.