Hírek
2019. Január 18. 10:51, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 13 millió forintot lopott egy férfi két irodából
Elfogtak egy férfit, aki több mint 13 millió forintot lopott két fővárosi irodából - közölte a rendőrség pénteken a honlapján.
A közlemény szerint a 35 éves debreceni férfi az első - az V. kerületben lévő - irodába még tavaly december végén tört be, onnan egy laptopot és egy pénzkazettát lopott el.
A gyanú szerint a férfi január 12-én este a VI. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton is betört egy irodába, ahonnan a falba szerelt széfet kitépte a helyéről, és az íróasztal fiókjában lévő pénzzel együtt távozott.
A férfit végül a Józsefvárosban fogták el, a lakásán több mint hárommillió forint készpénzt találtak és foglaltak le - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

