Hírek
2024. Szeptember 10. 16:00, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Több mint két hónapja tűnt el ez a férfi
A rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.
A Győri Rendőrkapitányság eljárást folytat Bedő András eltűnése ügyében. A 43 éves férfit 2024. június 21-én látták utoljára ismerősei a Győr, Kagyló utcában lévő albérletében, azóta oda nem érkezett vissza, életjelet nem ad magáról, tartózkodási helye ismeretlen.
Bedő András személyleírása: Körülbelül 170-175 cm magas, normál testalkatú, feje kopasz.
Utolsó ismert ruházata: Világosbarna térdig érő nadrág, szintén világosbarna póló, strandpapucs.
A Győri Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható személy tartózkodási helyéről, vagy eltűnésének körülményéről információval rendelkezik, hívja a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon. Névtelenség megőrzése mellett bejelentést tehetnek továbbá az ingyenesen hívható 06-80-555-111 telefontanú, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 09:00, hétfő | Helyi
Véradások a Rábaközben
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. November 02. 19:00, vasárnap | Helyi
Új, veszélyes kullancsfajta terjedését segíti a klímaváltozás
A vírus szerepel a WHO által kiemelten figyelt tíz legveszélyesebb kórokozó listáján.

