Hírek

2015. Október 12. 09:54, hétfő | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

Vaskó Dominik: A Nyirádi fekete leves!

Egy rövidre sikeredett Nyirádi Ralllycross OB van mögötted. Amíg ment a Peugeot 208-as szépen autóztál, nyertél a második előfutamodban, aztán jött a fekete leves.

Mi is történt?
- Délután a rajtelektronikát állították volna be a szerelők, amikor a motor darabjaira esett szét.

Kész lesz-e az autó a Máriapócsi versenyre?
- Elvileg lesz valamilyen motorunk, de ez még nem biztos.
További fejlesztések is folyamatban vannak az autón, tehát ha nem lesz épkézláb motor, akkor sajnos nem indulunk az utolsó futamon.

Imádkozzunk, hogy Domi rajthoz tudjon állni Máriapócson a Rabócsiringen, 2015 utolsó Rallycross Országos bajnoki futamán!