Cseh László: Iszonyat nagy fájdalom maradt bennem

New Yorkban hivatalosan is bemutatták Jürgen Klinsmannt, az amerikai labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitányát.

Speciális olimpikonokkal úszott Phelps

A kínai speciális olimpikonokkal úszott együtt Michael Phelps.

2011. Augusztus 01. 14:45, hétfő |

Túraautó-vb: Michelisz vezetett is, de balesettel zárt Oscherslebenben

A túraautó-világbajnokság (WTCC) 2011-es 8. futamán, a németországi Oscherslebenben Michelisz Norbertnek nem volt jó napja.

2011. Augusztus 01. 07:45, hétfő |

Button hungaroringi sikerrel ünnepelte 200. futamát

A McLarennel versenyző Jenson Button nyerte meg a Formula–1-es Magyar Nagydíjat. A második helyen a világbajnoki éllovas Sebastian Vettel (Red Bull) végzett, míg a harmadik a ferraris Fernando Alonso lett.

2011. Július 31. 14:41, vasárnap |

Cseh, Hosszú és Jakabos sem döntős 400 m vegyesen

A magyar úszóknak nem sok sikerélményben volt részük a sanghaji vizes vb záró napjának délelőttjén.

2011. Július 31. 07:45, vasárnap |

Nagykövetté választották Pelét

Pelé lett a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajokság tiszteletbeli nagykövete. A legendás futballista arra kérte a brazilokat: fogjanak össze, hogy emlékezetes tornát rendezhessen az ország.

2011. Július 30. 14:45, szombat |

Kis Gergő országos csúccsal jutott a döntőbe

Csak egy magyar érdekeltségű úszószám előfutamaira került sor magyar idő szerint szombat hajnalban a sanghaji vizes világbajnokságon: férfi 1500 méter gyorson Kis Gergő és Gyurta Gergely állt rajthoz.

2011. Július 30. 07:45, szombat |

Mourinhónak nem fontos a meghallgatás

Pénteken hallgatta volna meg az UEFA José Mourinhót az eltiltása ügyében.

2011. Július 29. 14:45, péntek |

Hamilton a hűvös időben reménykedik

Lewis Hamilton a hűvös időben reménykedik. A McLaren versenyzője tegnap érkezett meg Budapestre, melynek legfőbb nevezetességeit is megnézte, mielőtt a Hungaroringre ment volna.

2011. Július 29. 07:45, péntek |

Kiütötték Beckhaméket

4:0-ra nyert az Egyesült Államokban túrázó Manchester United az alkalmi all star válogatott ellen, amelyben a Manchester korábbi játékosa, David Beckham és az egykori francia világbajnok, Thierry Henry is pályára lépett.

2011. Július 28. 14:45, csütörtök |

Válogatottunk 13 ponttal nyert Ausztriában

Az augusztusi Európa-bajnoki pótselejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott 13 pontos győzelmet aratott szerdán Ausztria vendégeként.